Piekarnia Internetowa

Dieta 1000 kalorii


Dieta 1000 kalorii

Dieta 1000 kalorii, albo krótko mówiąc dieta 1000 to dieta, która dostarcza organizmowi w pożywieniu wszelkich niezbędnych składników nie przekraczając przy tym 1000 kalorii dziennie. Cała tajemnica tej diety to sposób na to by umieć sobie te kalorie przeliczać i nie przekraczać 1000 dziennie.

Potrawy więc muszą być na tyle odchudzone aby można było poczuć, że się pojadło a zarazem nie przekroczyło dziennej normy. Niezbędna w tej diecie jest tu tabela kaloryczna, którą najlepiej wywiesić sobie na lodówce, aby wiedzieć z czego komponować najlepiej nasze posiłki. Jest to chyba najczęściej stosowana dieta na całym świecie, najbardziej znana i najbardziej bezpieczna dieta o ile oczywiście nie przesadzimy i nie zejdziemy z dziennej porcji kalorii poniżej 1000, ponieważ wtedy staje się już niebezpieczne takie odchudzanie.


Dieta i Odchudzanie - Dieta 1000 Kalorii - Informacje i Porady Praktyczne

Zasadą tej diety jest podzielenie swojego dziennego posiłku na 5 części. Śniadanie 250 kalorii, drugie śniadanie 100 kalorii, obiad 350 kalorii, podwieczorek 200 kalorii i kolacja 100 kalorii. Dieta 1000 kalorii jest jedną z bezpieczniejszych diet do stosowania aby w miarę szybko schudnąć, a przy tym zdrowo. Jeśli już uda się nam schudnąć i chcemy zachować naszą wagę, przez kolejny czas należy zwiększyć kalorie dziennie do 1200, potem do 1500, wprowadzać to stopniowo. Należy też pamiętać, że osoby które pracują fizycznie nie powinny zmniejszać swojej dziennej porcji kalorii poniżej 1500 kalorii. Oczywiście nie powinno się przy tym zapominać o ruchu, zrezygnować ze słodyczy i oczywiście pić duże ilości płynów, najlepiej wody.


Zamów indywidualną dietę 1000 kalorii, inną i zostaw swą opinię:

Chcę dietę!

Koszt diety: Umiarkowany

Podobno najlepszym sposobem na poranne oczyszczanie organizmu jest szklanka letniej wody z połówką wyciśniętej cytryny. To wypijamy na czczo a dopiero po pół godzinie nasz żołądek i wątroba są w pełnej gotowości do trawienia i działania. Ciekawym trikiem dla naszych oczu jest też krojenie wszystkiego co jemy na cieniutkie plasterki, to sprawia wrażenie, że mamy dużo jedzenia na talerzu, to cieszy łakomczuchów. Dobrym sposobem jest też wypijanie szklanki wody przed jedzeniem, i jeść bardzo bardzo powoli. Nie zjadajmy też czegoś tylko dlatego, że się zmarnuje, to wcale nie sprzyja szybkiemu odchudzaniu.

Wkrótce przepisy na dietę 1000 kalorii. Stosujcie dietę 1000, ona pomoże Wam schudnąć.

Czytaj więcej o diecie 1000 kalorii.Tabletki na Odchudzanie:

Najtańsze Preparaty na Odchudzanie. Niskie Ceny – Pewny Sklep – Oryginalne Produkty!
Suplementy odchudzające online


Sprawdź też inne diety o dobrym działaniu i opiniach:


Piekarnia Internetowa